اولین استارتاپ  ویکند نوآوری های دارویی کشور “نوداک” با هدف بهبود اکوسیستم کارآفرینی دانشگاهی و ایجاد بستری مناسب جهت بروز رفتارهای کارآفرینانه، به همت مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده داروسازی مشهد و گروه مشاورین اینوواتوس طراحی و تدوین گردید.
این رویداد با حضور جمعی از بهترین اساتید داروسازی و کسب و کار در تاریخ یکم الی سوم اسفندماه در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

آدرس وبسایت رسمی نوداک جهت ثبت ایده

نوداک در یک نگاه

پیش رویداد این استارتاپ ویکند در تاریخ ۵ دی ماه ۱۳۹۷ با محوریت استارتاپ و استارتاپ ویکند چیست در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید که در این کارگاه ۱۵۰ شرکت کننده شامل دانشجویان، اساتید دانشکده داروسازی و اعضای محترم ارتباط با صنعت حضور داشتند.

در این کارگاه دو ساعته، دکتر سهیلی مدیر دفتر ارتباط کارآفرینی به سخرانی و خوش آمدگویی حضار پرداختند. خانم دکتر بهناز دانشمند به تدریس مفاهیم مرتبط با استارتاپ و استارتاپ  ویکند پرداختند، در ادامه مهندس غلامعباس عربشاهی نائب رئیس هیئت مدیره گروه مشاورین اینوواتوس به بیان سخنرانی ارزشمندی با عنوان نوآوری و دانشگاه پرداختند و در انتهای کارگاه جناب آقای دکتر ساغروانیان مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با برش کیک نوداک به طور رسمی رویداد را افتتاح کردند.

تعداد ۱۵۰ ایده در سایت اختصاصی نخستین استارتاپ ویکند “نوآوری‌های دارویی کشور” ثبت شد، که تعداد ۶۰ ایده توسط هیأت داوران این رویداد انتخاب شد و هر یک از ایده پردازان در روز افتتاحیه به ارائه ایده خود پرداختند.

۱۵ ایده که با توجه به امتیاز داوری اولیه و ارائه آسانسوری بیشترین امتیاز را کسب کردند

تیم ها با منتورینگ مداوم و حضور در  کارگاه های آموزشی طی ۵۴ ساعت مسیر توسعه و بهبود ایده خود را طی نموده و آماده حضور در جلسه داوری شدند.

لیست کارگاه های برگزار شده در استارتاپ ویکند نوداک

در آئین اختتامیه نیز ۳ ایده برتر این رویداد به شرح زیر اعلام گردید:.

  • رتبه اول : ایده “پمپ سرنگ مولتی کانال تزریق دارو” توسط مرضیه افکن پور
  • رتبه دوم : ایده “سیستم مخاط چسب دهانی دگزامتازون” توسط سید حمید جلالیان حسینی
  • رتبه سوم : ایده “زیتون اوزونه جهت نرم کردن جرم گوش” توسط محمد صادقی
به هر یک از این ایده های برتر به ترتیب سه ، دو و یک میلیون تومان اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست