شرکت دانش‌بنیان چیست؟
بنا بر جدیدترین آئین‌نامه‌‌ی ارزیابی و تشخیص شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت دانش‌بنیان شرکت یا مؤسسه‌ای خصوصی است که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش‌محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری‌سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالاها و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر نسبت به تراز متوسط فناوری‌های موجود در کشور و با ارزش افزوده بالا و بر­اساس معیارهای مورد نظر این آیین‌نامه، به تأیید کارگروه ارزیابی رسیده باشد.

بسته به اینکه محصول و کسب‌وکار شما در چه وضعیتی قرار داشته باشد، می‌توانید از خدمات شرکت دانش‌بنیان اینوواتوس متناسب با کسب‌وکار خود استفاده نمایید.

می‌خواهم محصول یا خدمتم را دانش‌بنیان کنم.

شرکت دانش‌بنیان هستم.

می‌خواهم محصول دانش‌بنیان توسعه دهم.

اینوواتوس چه خدماتی برای من در حوزه‌ی دانش‌بنیان دارد؟
چنانچه شرکتی هستید که فکر می‌کنید محصول یا خدمت شما آماده‌ی اخذ تاییدیه‌ی دانش‌بنیانی است و یا برای اخذ تاییدیه نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از خدمات اینوواتوس استفاده کنید.
اینوواتوس با سابقه‌ی سال‌ها حضور در پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و ارتباط مستمر با شرکت‌های صنعتی می‌تواند شما را در اخذ تاییدیه دانش‌بنیانی همراهی نموده و از آغاز تا پایان فرآیند در کنار شما باشد.
می‌خواهم محصول یا خدمتم را دانش‌بنیان کنم.
100
تا کنون بیش از 
از خدمات دانش‌بنیانی اینوواتوس استفاده کرده‌اند.
شرکت
شرکت‌های دانش‌بنیان از تسهیلات، مزایا و حمایت‌های فراوانی برخوردار هستند. اخذ تسهیلات با سود پایین، حمایت‌های مالی متنوع، استفاده از مزایای قانون جهش تولید، استفاده از معافیت‌های مالیاتی، اخذ تاییدیه‌ها و استانداردهای داخلی و خارجی و  ... تنها بخش کوچکی از حمایت‌هایی است که شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند. از آن‌جایی که این خدمات به طور مستمر در حال تغییر است، ممکن است مطالعه، رصد و پیگیری این قوانین و مزایا برای شما مشکل باشد. بنابراین می‌توانید به اینوواتوس به عنوان مشاور همراه خود اعتماد کرده تا خدمات و حمایت‌های متناسب با کسب‌وکار شما را به اطلاع شما رسانده و پیگیری‌های لازم را از ابتدای فرآیند تا پایان استفاده از حمایت انجام دهد.
شرکت دانش‌بنیان هستم.
ممکن است در حال حاضر محصول یا خدمات شما قابلیت دانش‌بنیان‌شدن نداشته باشد یا در بررسی‌های قبلی رد شده باشد. در چنین وضعیتی اینوواتوس شما را همراهی می‌کند تا متناسب با حوزه‌ی فعالیت خود یک محصول یا خدمت دانش‌بنیان توسعه دهید.
می‌خواهم محصول دانش‌بنیان توسعه دهم.
8750
با همراهی اینوواتوس به بیش از
شرکت دانش‌بنیان
بپیوندید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانید فرم درخواست مشاوره‌ی ما را تکمیل نمایید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
اینوواتوس با هدف آگاهی‌بخشی، رفع ابهامات و هم‌چنین به جهت جلوگیری از نشر اطلاعات و داده‌های غلط به تولید مستمر محتوای آموزشی در این حوزه می‌پردازد. برای مطالعه‌ی محتوای حوزه‌ی دانش‌بنیان شرکت اینوواتوس می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.
پرسش یا ابهامی دارید؟
درخواست مشاوره
مطالعه بیشتر