درباره خدمات مالی و اقتصادی اینوواتوس

فعالیت‌های واحد مالی و اقتصادی شامل تدوین طرح کسب‌وکار و طرح توجیهی فنی و اقتصادی، تحقیقات بازار، ارزش‌گذاری دارایی مشهود و نامشهود، مشاوره سرمایه‌گذاری و مشاوره تامین مالی می‌باشد.
خدمات شاخص مالی و اقتصادی
​اینوواتوس در کنار انجام پروژه‌های طرح کسب‌وکار و مطالعات امکان‌سنجی، بنا بر درخواست متقاضی مطالعات مفصل بر روی بازار محصولات با تمرکز بر بازار محصولات نوآوران و مبتنی بر فناوری را انجام می‌دهد.
تحقیقات بازار
اینوواتوس به عنوان یک شرکت با سابقه‌ی ارزش‌گذاری دانش فنی و دارایی‌های نامشهود مبتنی بر فناوری‌ آماده‌ی ارائه‌ی خدمت به شرکت‌های نوپا، فناور و کسب‌وکارهای نوآورانه جهت ارزش‌گذاری‌ دارایی‌های نامشهود و دانش فنی آن‌ها می‌باشد.
ارزش‌گذاری دانش فنی
​اینوواتوس با بیش از ۸ سال سابقه در تهیه طرح‌های کسب‌وکار و طرح‌های توجیهی مالی و اقتصادی در زمینه‌های مختلف مانند محصولات نوآورانه و مبتنی بر فناوری‌های نوین، کسب‌وکارهای صنعتی و کسب‌وکارهای خدماتی آماده‌ی ارائه خدمت به متقاضیان این حوزه می‌باشد.
تهیه طرح کسب‌وکار (BP) و طرح توجیهی (FS)
اطلاعات بیشتر
سایر خدمات مالی و اقتصادی
ارزیابی طرح‌های مالی و اقتصادی
مشاوره سرمایه‌گذاری
مشاوره تامین مالی
دستاوردها و افتخارات
کارگزار ارزیابی تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی
ارزیابی مالی و اقتصادی بیش از ۳۰ عدد پروژه با حجم سرمایه‌گذاری ۲۰۰۰ میلیارد ریال
در حوزه‌ی پروژه‌های دانش‌بنیان، صنعتی و خدماتی
مشاوره تامین مالی به بیش از ۸۰ هسته و شرکت فناور
ایجاد واحد مالی و اقتصادی و انجام فعالیت‌های تخصصی در این حوزه از سال ۱۳۹۴ تا کنون

کارگزاری پارک فردوسی 

همکاری با کانون مشاوران بانکی

برخی از فعالیت‌های مالی و اقتصادی

اینوواتوس با همراهی شرکت آرمان تداوم یکتا گاز در سال ۱۳۹۹ در امکان‌سنجی، تهیه اسناد ارزیابی کیفی و هم‌چنین ارزیابی سرمایه‌گذاران در قالب مناقصه با سازمان همیاری شهرداری‌های استان خراسان رضوی همکاری نموده است.

شرکت دانش‌بنیان بزرگمهر منیر سورن برای ارزش‌گذاری دستگاه فونولایزر خود از خدمات ارزش‌گذاری اینوواتوس استفاده نموده است. گفتنی است این شرکت هم‌اکنون در فنلاند مستقر می‌باشد.

اینوواتوس از سال ۱۴۰۰ کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی در زمینه‌ی ارزیابی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان بوده و تا کنون طرح‌های مختلفی در زمینه‌های گوناگون را در شهرهای مختلف ارزیابی نموده است.

همکاران و مشتریان ما