درباره خدمات کارآفرینی اینوواتوس

واحد خدمات کارآفرینی با توجه به رسالت‌های خود و در جهت بهبود اکوسیستم‌ کارآفرینی‌ کشور فعالیت‌هایی مانند مشاوره کسب‌و‌کارهای نوپا، مشاوره‌های حوزه کارآفرینی، ترویج دانش و مفاهیم کارآفرینی،‌ طراحی رویداد‌های کارآفرینانه و تدوین طرح‌های توسعه کارآفرینی را دنبال می‌کند.
 
خدمات شاخص کارآفرینی

تجربه‌ی سال‌های طولانی فعالیت در حوزه‌ی کارآفرینی و ارتباط موثر با بخش‌های مختلف این حوزه نظیر دانشگاه‌ها، صنعت، واحدهای تامین مالی و ... باعث شده است تا اینوواتوس دسترسی گسترده‌ای به این شبکه‌ها داشته باشد.

شبکه‌سازی

اینوواتوس به دلیل سابقه‌ی طولانی همکاری با واحدهای فناور و نوآور می‌تواند در راه‌اندازی و پیشبرد کسب‌وکارهای نوآورانه و فناورانه شما را همراهی نماید.

راه‌اندازی کسب‌وکار
طراحی رویدادهای فناورانه و برگزاری رویدادهای کارآفرینی با هدف انتشار نوآوری و فناوری و توسعه‌ی اکوسیستم نوآوری کشور با توجه به نیاز و ویژگی‌های خاص هر حوزه از جمله دیگر خدمات اینوواتوس می‌باشد.
طراحی رویداد
سایر خدمات کارآفرینی
طراحی و اجرای رویدادهای نوآورانه در سطح کشور
طراحی و اجرای پروژه‌های مبتنی بر تحقیق و توسعه برای واحدهای صنعتی
ایجاد شبکه میان کارآفرینان و فعالان حوزه‌ی صنعت جهت هم‌افزایی هرچه بیشتر این بخش‌ها
دستاوردها و افتخارات
دارای مجوز رسمی مرکز مشاوره در حوزه تخصصی صنعت، خدمات، سلامت، سرمایه‌گذاری فناوری‌ها و استارتاپ‌ها از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نماینده رسمی طرح ملی کاشف در استان خراسان تحت نظر دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
همکاری اثربخش با جهاد دانشگاهی خراسان رضوی در حوزه کارآفرینی
عضو انجمن مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
طراحی و برگزاری اولین رویداد نوآوری‌های دارویی کشور در سال ۱۳۹۷
طراحی و برگزاری اولین رویداد جیره‌های غذایی در شرایط بحران در سال ۱۳۹۸
طراحی و برگزاری اولین استارتاپ ویکند صنعت گیاهان دارویی کشور در گناباد در سال ۱۳۹۸ 
طراحی و برگزاری اولین کمپ توانمندسازی مشاغل خانگی کشور در سال ۱۳۹۸ 
برخی از فعالیت‌های واحد کارآفرینی

نخستین استارتاپ‌ویکند صنعت گیاهان دارویی و مغذی کشور در سال ۱۳۹۸ و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی گناباد توسط شرکت اینوواتوس طراحی و اجرا گردید.

رویداد جیره‌های غذایی در شرایط بحران به عنوان اولین رویداد فناورانه در حوزه‌ی جیره‌های غذایی در سال ۱۳۹۸ توسط شرکت اینوواتوس و با حمایت موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی طراحی و اجرا گردید.

جابزلند، اولین کمپ توانمندسازی مشاغل خانگی نوآورانه، در سال ۱۳۹۸ توسط شرکت اینوواتوس و با حمایت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و هم‌چنین جهاد دانشگاهی مشهد طراحی و اجرا گردید.

آخرین نوشته‌ها
همکاران و مشتریان ما