درباره خدمات نوآوری و فناوری اینوواتوس

واحد فناوری و نوآوری در تلاش است شیوه‌های موثر بهره‌گیری از فناوری را به عنوان ابزاری برای خلق ارزش به رهبران و مدیران سازمان‌ها آموزش دهد و به ارائه خدماتی همچون انتشار نوآوری، تدوین جهت‌گیری توسعه فناوری، ارزش‌گذاری دانش فنی، انتقال دانش فنی، تجاری سازی فناوری، تحلیل دوره عمر فناوری و … بپردازد.
خدمات شاخص نوآوری و فناوری
تجاری‌سازی فناوری

اینوواتوس با بیش از ۸ سال تجربه‌‌ی ارتباط مستقیم و همکاری موثر با شرکت‌ها و هسته‌های فناور و با دارا بودن شبکه‌ای گسترده از فعالان در حوزه‌ی کسب‌وکار می‌تواند در تجاری‌سازی محصولات فناورانه و نوآورانه به شما کمک کند.

نوآوری سازمانی

پیاده‌سازی بسترهای مناسب برای شرکت‌های مختلف جهت جاری‌سازی نوآوری در سازمان خود و هم‌چنین ایجاد ساز‌وکارهای نوآوری باز در سازمان‌های مختلف از جمله خدمات اینوواتوس در بخش نوآوری و فناوری می‌باشد.

تاییدیه دانش‌بنیانی

اینوواتوس به دلیل سابقه‌ی طولانی حضور در فضای کسب‌وکارهای نوآورانه و شناخت دقیق از ویژگی‌های یک کسب‌وکار دانش‌بنیان می‌تواند در اخذ تاییدیه‌ی دانش‌بنیانی به شرکت شما کمک نموده یا به آماده‌سازی محصولات شما در جهت اخذ این تاییدیه کمک نماید.

سایر خدمات واحد نوآوری و فناوری
تجاری‌سازی ایده و فناوری
ارزش‌گذاری دانش فنی و دارایی نامشهود
خدمات دانش‌بنیان‌کردن شرکت‌ها
پیاده‌سازی نوآوری سازمانی
دستاوردها و افتخارات
شرکت دانش‌بنیان در حوزه خدمات تجاری‌سازی
اخذ مجوز مرکز رسمی مشاوره در حوزه سرمایه‌گذاری و ارزش‌گذاری فناوری‌ها و استارتاپ‌ها
مشاور مرکز رشد فناوری‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سال ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۲
مشاور پارک علم و فناوری سلامت مشهد از سال ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۲
مشاور مرکز رشد فناوری‌های سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶
همکاری علمی و پژوهشی با موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۲
مشاور مرکز رشد گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱
کارگزار شبکه تبادل فناوری
عضو کمیسیون توسعه فناوری کلینیک صنعت شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی
برخی از فعالیت‌های واحد نوآوری و فناوری

اینوواتوس از سال ۱۴۰۰ در راستای تجاری‌سازی محصول دانش‌بنیان فنر گازی با شرکت الماس‌کاران آریا زمرد توس، از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خراسان قرارداد همکاری داشته و تا کنون این همکاری ادامه داشته است.

اینوواتوس در طراحی و اجرای مدل فرآیندهای توسعه‌ی محصول جدید با شرکت پیشگام انرژی خاور به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و فناور که در پارک علم و فناوری خراسان مستقر است همکاری نموده است.

اینوواتوس در قالب قرارداد همکاری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد و پارک علم و فناوری سلامت مشهد از سال ۱۳۹۴ به تجاری‌سازی محصولات مختلفی در زمینه‌ی فناوری‌های حوزه‌ی سلامت کمک نموده است.

همکاران و مشتریان ما